• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

biblioteka

Książka na życzenie? Tak! To możliwe!

 Do biblioteki Zespołu Szkół  w Szczurowej  zakupiono książki, o jakich marzyli uczniowie.

W ramach trwającej od  jesieni akcji „Pudełko książkowych życzeń” uczniowie i pracownicy szkoły mogli składać propozycje książek, jakie chcieliby wypożyczyć i przeczytać.

 Wśród proponowanych i zakupionych  książek znalazły się biografie i literatura faktu (G. Kubicki „Ania”, A. Frank„Dziennik”, M. Dębska „Bez znieczulenia. Jak powstaje człowiek”, J. Vetulani „Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg”), przewodniki turystyczne (po Lwowie, Beskidach i Bieszczadach) oraz pozycje o racjonalnym odżywianiu i zdrowym stylu życia (E. Chodakowska „FITdieta pudełkowa” , M. Fitzgerald „Bieganie 80/20” Ch. Abbott „Piekielnie twarda sztuka”). Nie brakuje też nowości wydawniczych i pozycji z list bestsellerów (A. Kuźniak „Krótka historia o długiej miłości”, M.L. Stedman „Światło między oceanami”). 

Zapraszamy do czytania!