Jak co roku, 30 września obchodzony jest przez młodych mężczyzn Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Szczurowej, pod opieką p. M. Borowiec i p. M. Surowiec zorganizował konkurs o honorowy tytuł  „Dżentelmena Szkoły”.

Przez kilka dni uczennice naszej szkoły miały możliwość oddawania głosów na kandydatów, którzy ich zdaniem wyróżniają się wśród swoich rówieśników ponadprzeciętną kulturą osobistą oraz pogodnym usposobieniem.

Uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę głosów stanęli do konkursu wiedzy na temat zasad dobrego wychowania, przygotowanego przez przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego.

Spośród wszystkich głosów wyłonionych zostało trzech pretendentów do tytułu: Arkadiusz Gwóźdź, Nikodem Kamysz i Chawkat Zakareya. Rywalizacja przebiegła w przyjacielskiej atmosferze.  Nie zabrakło dobrej zabawy i wspaniałego humoru.

           Mistrzem „savoir – vivre`u”, a tym samym „Dżentelmenem” Zespołu Szkół w Szczurowej został Arkadiusz Gwóźdź z klasy III Technikum. Gratulujemy!

Wszystkim chłopcom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta!

Tekst i foto.: M. Borowiec