Rusza nabór na kursy i zajęcia dodatkowe - zapisz się już dzisiaj

Opublikowano w Modernizacja kształcenia

Nabór do projektów realizowanych w Zespole Szkół w Szczurowej na rok 2017

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Szczurowej mają możliwość skorzystania z kursów podnoszących kompetencje zawodowe w ramach projektu realizowanego przez Powiat Brzeski - Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów, współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kursy są organizowane nie odpłatnie, i skierowane do uczniów Zespołu Szkół w Szczurowej.

Pierwsze zajęcia odbywać się już będą we wrześniu 2017 r. – ważne jest aby chętni do skorzystania z oferty kursów uczniowie wypełnili odpowiednie deklaracje uczestnictwa oraz skontaktowali się z szkolnym koordynatorem projektu – Piotr Janczak.

Lista oferowanych kursów:

  • Kurs sprzedawcy z obsługą kas fiskalnych, (8 miejsc)
  • Kurs prawo jazdy kategorii B, (15 miejsc)
  • Kurs florysty, (10 miejsc)
  • Kurs animatora czasu wolnego. (10 miejsc).
  • Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Chętnych do udziału w projekcie zapraszamy serdecznie, aby kontaktowali się z koordynatorem projektu mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracje uczestnictwa oraz regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie szkoły – www.zszczurowa.edu.pl

Nie czekaj! Zapisz się już dzisiaj! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje i odważnie wkraczaj w dorosłość!

regulamin rekrutacji - pobierz

deklaracja uczestnictwa - pobierz

zgłoszenie ucznia - pobierz

zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

 

 

                                                                                                                                          

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT