6 maja 2021 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy 4 Technikum w Zespole Szkół w Szczurowej. Ze względu na obowiązujące obostrzenia pożegnanie absolwentów miało kameralny charakter. Wzięli w nim udział przedstawiciele klasy 3 Technikum, którzy przekazali swoim starszym kolegom płyty z filmem prezentującym ich pobyt w szkole. Następnie Pani Dyrektor Jolanta Gola-Styrna wraz z wychowawcą klasy Panią Dorotą Bolek wręczyły świadectwa ukończenia szkoły. Wyróżniający się uczniowie zostali nagrodzeni za czteroletnią naukę i pracę książkami, statuetkami sportowymi oraz listami gratulacyjnymi skierowanymi do rodziców. Wśród nich znalazł się Arkadiusz Kuliś, który ze średnią 5,26 uzyskał świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim były uczeń tej klasy Natan Gaul, który przesłał wychowawcy klasy film ukazujący zabawne zdarzenia z dwóch lat wspólnej edukacji. Na koniec uroczystości absolwenci podziękowali swym pedagogom za trud i pracę włożone w ich kształcenie i wychowanie.
Nagrodzeni Absolwenci 2021:
Arkadiusz Kuliś, A. Klich, A. Skrzypczyk, E. Zachara, N. Tyl., Daria Dusza, K. Sobol, Ż. Jopek.
Listy gratulacyjne Dyrektora Zespołu Szkół dla rodziców: Aleksandry Klich, Arkadiusza Kulisia.
Podziękowania za pracę w Radzie Rodziców: Panie Monika Giemza i Małgorzata Sobol.

Drodzy Absolwenci,
dziękujemy Wam za godne reprezentowanie Zespołu Szkół w Szczurowej i życzymy samych sukcesów, mądrych wyborów, realizacji pasji i zainteresowań. A w dorosłym życiu niech towarzyszą Wam słowa Eleanor Roosevelt: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.