Podsumowanie projektu Erasmus

Opublikowano w Praktyki zagraniczne

PODSUMOWANIE PROJEKTU W KTÓRYM UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZUROWEJ ‘’Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów w zawodzie technik obsługi turystycznej na praktyce zawodowej w Austrii’’ FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW POWER NA ZASADACH PROGRAMU ERASMUS +

 

Na zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Szczurowej ( 23.06.2017) nastąpiło uroczyste podsumowanie projektu ‘’Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów w zawodzie technik obsługi turystycznej na praktyce zawodowej w Austrii’’ FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW POWER NA ZASADACH PROGRAMU ERASMUS + , w którym uczestniczyło 16 uczniów tej szkoły , kształcących się na co dzień w technikum ( technik obsługi turystycznej ).

Na uroczystej akademii pani Dyrektor szkoły mgr Jolanta Gola – Styrna wraz z koordynatorem projektu mgr Pawłem Płoskonka podsumowali zmagania uczniów na stażu w Austrii .

Uczniowie uroczyście otrzymali certyfikaty uczestnictwa , zarówno w języku polskim jak i angielskim zaprezentowane zostały zdjęcia w formie pokazu multimedialnego , usłyszeliśmy wiele ciepłych słów o uczestnikach tego projektu .

Wszystko to było prezentowane uroczyście przy wszystkich nauczycielach szkoły , uczniach , rodzicach oraz zaproszonych gościach z gminy Szczurowa i Starostwa Powiatowego w Brzesku.

Na koniec pani dyrektor poinformowała , że szkoła zamierza pisać kolejne projekty z Erasmusa , tak by uczniowie z młodszych klas też mogli skorzystać z tej atrakcyjnej formy wsparcia .

 

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej. 

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

 

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT