• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

Akcja Honorowego Krwiodawstwa

 

 

W dniu 20 marca 2017 r. klub HDK Zespołu Szkół w Szczurowej zorganizował kolejną akcję oddawania krwi. Uczniowie, nauczyciele, mieszkańcy gminy Szczurowa, krwiodawcy z terenu powiatu brzeskiego oraz bocheńskiego, mogli podzielić się z innymi tym jakże cennym darem. Przed godziną 9:00 do szkoły przyjechała ekipa wyjazdowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Oddział w Bochni. Z  22 czekających osób, do pobrania krwi zakwalifikowano 19-stu krwiodawców, dzięki czemu udało się zebrać prawie 9 litrów krwi. Ma to podwójne znaczenie, ponieważ jeden dawca może uratować życie dwóm biorcom. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach. Najbliższa już jesienią.

 

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA SZKOLNYM FACEBOOKU'U - TUTAJ