• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

W dniu 13 marca 2015 r. Rada Rejonowa Honorowego Krwiodawstwa w Brzesku, zorganizowała w restauracji Hotelu August w Brzesku uroczystą galę z okazji jubileuszu działalności 15 lat klubu HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku, 10 lat działalności klubu HDK „Krakus” Łysa Góra oraz 5 lat działalności HDK przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. W tym wydarzeniu mieli okazję wziąć udział przedstawiciele krwiodawców wraz z opiekunem SK HDK z naszej szkoły. W dowód uznania za najpiękniejszy dar humanitarny – bezinteresowne długoletnie oddawanie krwi, zasłużeni krwiodawcy, zostali uhonorowani odznaczeniami litrażowymi. Wśród wyróżnionych był Ksiądz Grzegorz Brach, który oddał potrzebującym już ok. 10 litrów własnej krwi  i otrzymał odznaczenie III stopnia. SK HDK działający przy naszej szkole otrzymał również okolicznościową statuetkę za włączenie się w zbiórkę krwi przez Komendę Powiatową PSP w Brzesku, która już po raz drugi została laureatem pierwszej nagrody w konkursie Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie „Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”

Tekst: Ewelina Grabowska, opiekun SK HDK