• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

W dniach 24.11-05.12.2014 nasza szkoła wzięła udział w XV edycji akcji „Góra grosza”, podczas której zbieraliśmy do puszek monety, szczególnie te groszowe. Celem projektu było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Uczennice klasy 3t, działające w SK PCK przez dwa tygodnie zbierały pieniądze wśród kolegów i nauczycieli. Udało nam się zabrać 118 złotych i 41 groszy! Wszystkich gorąco dziękujemy i pamiętajmy: „jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”.

 

 Tekst: Ewelina Grabowska, opiekun SK PCK