W kwietniu 2015 r., już po raz trzeci, młodzież Szkolnego Koła PCK zorganizowała i przeprowadziła konkurs, którego celem była pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. Konkurs odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Wielkanoc  z PCK”. Uczestnicy za prawidłową odpowiedź na pytanie z wiedzy ogólnej, losowali nagrody. Każdy los zapewniał ciekawą nagrodę rzeczową. Za zebrane pieniądze zostały zakupione potrzebne artykuły dla dwóch rodzin.

Konkurs wiosenny mógł odbyć się dzięki hojności sponsorów, którym opiekun i młodzież SK PCK składa serdeczne podziękowania: Pani Wiktorii Klimaj- właścicielce księgarni w Szczurowej,  Spółdzielni Produkcyjno-Handlowej w Szczurowej oraz Oddziałowi Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Szczurowej.

Wszystkim, którzy zakupili choćby jeden kupon- uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, serdecznie dziękujemy!!!

Opiekun i młodzież SK PCK