• Czekamy na Was!

• Akademia z okazji Dnia Niepodległości

• Kurs florysty

Copyright 2021 - 24 Option - dd

Plan lekcji od 18 stycznia 2021 r.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ  OD 18 STYCZNIA 2021 r.

W ZESPOLE SZKÓŁ W SZCZUROWEJ

1. Od 18 styczna 2021 r. nauka w Zespole Szkół w Szczurowej nauka odbywa się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.
  2. W klasie 3 technikum są zorganizowane zajęcia stacjonarne z przedmiotów zawodowych (czwartek) w wymiarze 9 godzin lekcyjnych.
  3. W klasie 4 technikum są zorganizowane konsultacje grupowe z przedmiotów maturalnych (czwartek, piątek) w grupie do 10 osób. Udział w konsultacjach należy ustalić z nauczyciele m prowadzącym.
  4. Udział w lekcjach stacjonarnych z przedmiotów zawodowych jest obowiązkowy. Pozostałe lekcje w Technikum odbywają się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.
  5. We wszystkich klasach szkół branżowych nauka odbywa się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość – nauka zdalna.
  6. W związku ze zmianą organizacji zajęć plan lekcji ulegnie zmianie. Uczniowie szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.
  7. Wszelkie zmiany i szczegółowe informacje zostaną przekazane przez dziennik elektroniczny.

logo1UWAGA!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników szkoły prosimy, aby wszelkie sprawy administracyjne bądź inne, związane z funkcjonowaniem szkoły kierować na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo2logo1
logo3

plakat szkoa wersja 2

Regulamin rekrutacji do szkoły na nowy rok szkolny 2020/2021

Telefon / fax. 14-671-49-39

pdfek

pobierz statut

W szkole realizowany jest projekt:

Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI
logo3

Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi? Znak „PRODUKT POLSKI” umożliwia konsumentom łatwiejsze wyszukiwanie produktów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców. Celem akcji jest zwiększanie wiedzy Polaków na temat znaczenia świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2.