• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

Chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki siatkowej w Brzesku. Walczyli z oddaniem i do samego końca. Brawo za aktywny udział w zmaganiach sportowych dla nauczycieli i naszych uczniów. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, cieszymy się że młodzież lubi grać w piłkę siatkową - narodową dyscyplinę sportową. Wiadomo, że sport to zdrowie.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.

Zdjęcie użytkownika Portal Sportowy Powiatu Brzeskiego.