Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli Państwa placówki oświatowej na Wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 marca 2021 r. (tj. środa) w godz. 9:00 – 17:00 na stronie www.up.krakow.pl (platforma MS Teams oraz relacja na żywo). 

Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego, 17 marca 2021 roku, uczniowie będą mogli się zapoznać z szeroką ofertą edukacyjną Uniwersytetu na rok akademicki 2021/2022, a także uzyskać informacje dotyczące kierunków studiów, procesu rekrutacji, stypendiów i studiów zagranicznych. 

W ramach wydarzenia przygotowaliśmy szeroką ofertę wykładów, warsztatów, pokazów eksperymentalnych, konkursów (w załączeniu wykaz propozycji). 

Szczegółowy program Wirtualnego Dnia Otwartego można będzie już wkrótce znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Pedagogicznego www.up.krakow.pl  

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci uczestniczenia w warsztatach, wykładach i prezentacjach prosimy o kontakt z Biurem Promocji. 

W załączeniu przesyłam

  • program Wirtualnego Dnia Otwartego
  • formularz zgłoszenia
  • pismo do Dyrektorów Szkół