• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

wkt

Dnia 9 października o godzinie odbył się wojewódzki konkurs „Mam zawód mam fantazję” w branży turystyczno-gastronomicznej w konkurencji o nazwie: „Rowerem wzdłuż Wisły”. W konkursie brały udział następujące szkoły: Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini; Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie; Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce; Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu; Zespół Szkół Centrum Kształcenia rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu; Zespół Szkół nr 1 w Miechowie; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach; Zespół Szkół w Szczurowej; Zespół Szkół w Olkuszu. Przygotowane prezentacje konkursowej oceniało jury w składzie: Małgorzata Robak – właścicielka biura podróży „Gosia Tour”, Milena Pawluk – Prezes zarządu Delux Event, Paweł Mierniczak – Dyrektor Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Renata Kępczyk – Główny Specjalista w Departamencie Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Uczniowie naszej szkoły w składzie Ewa Kozak i Natalia Mieczykowska zajęły trzecie miejsce i uzyskały 26 punktów (na 30 możliwych do uzyskania). Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej grudniowej gali w Krakowie.

Iwona Nowak-Bodzioch.

foto: Damian Latocha.

wkt1

 

więcej zdjęć pod tym adresem - kliknij