• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

SUKCES DZIEWCZĄT ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZUROWEJ

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w  Szczurowej.

 

Duży sukces odniosły dziewczęta Zespołu Szkół w Szczurowej , które 10.11.2017 w hali sportowej w Szczurowej wygrały Powiatowe Zawody w Badmintonie , pokonując bezapelacyjnie silne szkoły ZSP nr 1 i ZSP nr 2 z Brzeska . Gratulujemy dziewczętom sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach Wojewódzkich . Tym samym dziewczęta zapewniły sobie Stypendium Sportowe, które zostanie wręczone na koniec roku szkolnego przez panią dyrektor Zespołu Szkół w Szczurowej

Jolantę Gola –Styrna.

 

Drużyna dziewcząt wystąpiła w tych zawodach w składzie :

ALEKSANDRA STAŃCZYK – KLASA 4 TECHNIKUM

MARCELINA KOWALCZYK – KLASA 4 TECHNIKUM

NATALIA TYL – KLASA 1 TECHNIKUM

 

Chłopcy w tych samych zawodach zajęli trzecie miejsce , bardzo minimalnie przegrywając z silnymi szkołami ponadgimnazjalnymi z Brzeska. To czy zajmą pierwsze czy trzecie miejsce zadecydowały minimalne różnice między zawodnikami . Naszym uczniom zabrakło troszeczkę szczęścia .

 

Skład chłopców :

 

Dariusz Czaja – klasa 4 technikum

Jakub Łucarz - klasa 4 technikum

Filip Cabała – klasa 1 szkoła branżowa

Mariusz Wesołowski - klasa 1 szkoła branżowa