Tydzień słodkości w ZS Szczurowa

SŁODKI TYDZIEŃ w ZS w Szczurowej
Krótkie dni i długie wieczory są charakterystyczne dla bieżącego okresu. To też czas, kiedy wielu osobom brakuje pozytywnej energii i optymizmu.
Oprócz słodyczy można było też zaopatrzyć się w niepowtarzalne i wyjątkowe świąteczne kartki wykonane przez uczennice z klas technikum. Do kartek dołączano oryginalne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, których wersy układały się w kształt choinki. Te świąteczne drzewka pełne życzeń, wycinane z zielonego papieru stały się wdzięcznym dodatkiem do własnoręcznie wykonanych kartek.

tekst: Dagmara Madej