• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

Tydzień słodkości w ZS Szczurowa

SŁODKI TYDZIEŃ w ZS w Szczurowej
Krótkie dni i długie wieczory są charakterystyczne dla bieżącego okresu. To też czas, kiedy wielu osobom brakuje pozytywnej energii i optymizmu.
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Szczurowej nie zdołał wprawdzie wydłużyć dni i przywrócić letniego słońca, ale wpadł na inny pomysł poprawienia nastroju. W swoim planie działania, obmyślonym jeszcze we wrześniu umieścili akcję „SŁODKI TYDZIEŃ”. Teraz przyszedł czas na jej zrealizowanie. W dniach 11-15 grudnia uczniowie przygotowali „SŁODKI TYDZIEŃ”; sami upiekli ciasta, pierniczki, ciasteczka, które mogli nabywać ich koleżanki i koledzy oraz nauczyciele i pracownicy. Słodkości smakowały wszystkim i z pewnością poprawiały humor.
Oprócz słodyczy można było też zaopatrzyć się w niepowtarzalne i wyjątkowe świąteczne kartki wykonane przez uczennice z klas technikum. Do kartek dołączano oryginalne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, których wersy układały się w kształt choinki. Te świąteczne drzewka pełne życzeń, wycinane z zielonego papieru stały się wdzięcznym dodatkiem do własnoręcznie wykonanych kartek.

tekst: Dagmara Madej