• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd
19 maja w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich miał miejsce finał konkursu papieskiego regionu Kraków (obejmującego województwa małopolskie i podkarpackie), organizowanego przez instytut Tertio Millenio. Konkurs składał się z czterech etapów: dwóch quizów internetowych, napisania eseju na jeden z wybranych tematów i wreszcie obrony eseju przed specjalnie powołaną komisją. W tym konkursie drugie miejsce zajął Natan Gaul, pisząc esej na temat: "Jaką receptę na zbudowanie pokoju na świecie dał Jan Paweł II w swych orędziach na Światowe Dni Pokoju ". Zabrakło mu bardzo niewiele do końcowego triumfu, ale w pokonanym polu pozostawił uczniów z krakowskich i rzeszowskich liceów. Otrzymałem wiele nagród: m.in. voucher do hotelu w Korzkwi, niedaleko Ojcowa, głośnik bluetooth i wiele interesujących książek
Zdjęcie użytkownika Natan Gaul.
Zdjęcie użytkownika Natan Gaul.