• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

W dniu 6 września 2018 r w budynku starostwa powiatowego w Brzesku, wręczono 6 uczniom naszej szkoły certyfikaty ukończenia staży wakacyjnych. W ramach porjektu realizowanego w szkole, koordynowanego przez starostwo powiatowe w Brzesku 6 uczniów z technikum w okresie lipiec-sierpień brało udział w stażach (płatych) w firmach i instytucjach na terenie naszego powiatu. Staże odbywały się w Spódzielni Produkcyjno-Handlowej w Szczurowej, restauracji "Myśliwska Szczecha" oraz "Planeta Brzesko".

Wręczenia uroczystego dokonał Starosta Brzeski - Andrzej Potępa. Dodatkowo nasz uczeń Natan Gaul otrzymał nagrodę Starosty Powiatu Brzeskiego za zdobycie 2 miejsca w wojewódzkiej olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II. Nadmienić należy, że konkurs obejmował województwo Podkarpackie i Małoposkie. Gratulujemy kończenia staży i zdobytego miejsca na olimpiadzie.

cert1

certyf