• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

 

Na przełomie listopada i grudnia odbyły się Powiatowe Zawody w Badmintonie dziewcząt i chłopców . Po zaciętej rywalizacji która miała miejsce na Hali sportowej w  Szczurowej  wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół w Szczurowej , drugie miejsce zajął  Zespół  Szkół  Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Brzesku , a trzecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku .

W rywalizacji  chłopców również zwyciężyła drużyna Zespołu  Szkół  w Szczurowej , która w pokonanym polu zostawiła Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Brzesku  i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  w Brzesku.

Puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe  w Brzesku wręczyła dyrektor Zespołu Szkół w Szczurowej pani Jolanta Gola – Styrna.

Obie drużyny ze Szczurowej tym samym zakwalifikowały się na zawody Wojewódzkie , które w tym roku odbyły się na nowo oddanej hali sportowej w Zakopanym. Tam wystąpiły najlepsze drużyny województwa małopolskiego , wśród nich reprezentanci Polski z Krakowa. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy  zajęli  siódme miejsca  ambitnie reprezentując zarówno  Zespół Szkół w Szczurowej  jak i Powiat Brzeski  zdobywając punkty do klasyfikacji  rankingowej.

Zespół dziewcząt  wystąpił w składzie : Gabriela Kamysz kl. 3 a ZSZ oraz Natalia Tyl  kl. 2 Technikum Obsługi Turystycznej oraz rezerwową była  Sylwia  Szuba  kl 3 Technikum Obsługi Turystycznej.

Zespół chłopców wystąpił w składzie :  Filip Cabała kl 2 ZSZ oraz Nikodem Kamysz -  kl. 1 Technikum Handlowe rezerwowymi byli : Piotr Kostrzewa kl 1 technikum handlowe oraz  Krystian CieślaMariusz Wesołowski z klasy  2 ZSZ.

Uczniowie , którzy reprezentowali Zespół Szkół w Szczurowej na szczeblu Wojewódzkim otrzymają stypendia sportowe ufundowane przez Powiat Brzeski a wręczone przez  panią dyrektor szkoły.

 

tekst i foto: Paweł Płoskonka