• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

W naszej szkole po raz kolejny odbył się "słodki tydzień", organizowany przez Samorząd Uczniowski. Mogliśmy, nie licząc kalorii, rozkoszować się smakiem słodkich przysmaków przygotowanych przez Panią Annę Kantor i dziewczęta współpracujące z Samorządem. Ci, którzy zasmakowali w tych smakołykach wsparli inicjatywy Samorządu. Mikołaj: w poniedziałek, 10 grudnia, a więc kilka dni po wspomnieniu św. Mikołaja odwiedził naszą szkołę ten święty Biskup. Obdarowywał nas cukierkami, a towarzyszyły mu dwa anioły. Mamy nadzieję, że zasłużyliśmy na wizytę tak zacnego gościa. Ubieranie choinki: Powoli czujemy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W taki nastrój wprowadziła nas choinka, która znalazła sobie miejsce w naszej szkole. O to, by wyglądała godnie i okazale zadbały nasze uczennice i nasi uczniowie

 

tekst: ks M.Dadał