• Walentynki 2016

  • Konkurs o NATO i UE

  • Targi Edukacyjne

  • Wyjazd na lodowisko

Copyright 2019 - dd

SUKCESY RECYTATORSKIE I MUZYCZNE UCZENNIC
ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZUROWEJ
6 listopada 2018 roku odbył się Jubileuszowy Konkurs Poetycko-Muzyczny z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej. Uczestniczyły w nim uczennice Zespołu Szkół w Szczurowej – w części recytatorskiej: Katarzyna Czaja i Justyna Latocha, w części muzycznej: Aleksandra Klich i Natalia Tyl. Laureaci konkursów zostali zaproszeni na uroczysty koncert, w czasie którego otrzymali dyplomy i nagrody. Wśród osób wyróżnionych – z powodu tak ważnego święta oraz wysokiego poziomu występujących jury przyznawało wyłącznie wyróżnienia - znalazły się uczennice Zespołu Szkół w Szczurowej: Katarzyna Czaja, Justyna Latocha, Aleksandra Klich i Natalia Tyl. W uroczystym koncercie laureatów, który odbył się 25 listopada 2018 roku w Muzeum Ziemi Koszyckiej wzięły udział Aleksandra Klich oraz Natalia Tyl. Do konkursu przygotowała uczennice Dorota Bolek. Gratulacje laureatkom złożyła także dyrektor Zespołu Szkół w Szczurowej Jolanta Gola-Styrna w trakcie szkolnego apelu.

 

tekst i foto: Dorota Bolek