ZGODA NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU W SERWISIE FACEBOOK

Wyrażam zgodę na zamieszczenie przez Zespół Szkół w Szczurowej, ul. Rynek 14,
32-820 Szczurowa mojego wizerunku utrwalonego podczas ………………………………………………………………….   w dniu ………………., którego byłam/em uczestnikiem, na stronie społecznościowej w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.pl/Zespół-Szkół-w-Szczurowej w celu promocji szkoły

Zespół Szkół w Szczurowej pragnie poinformować, że serwery serwisu Facebook znajdują się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie obowiązują inne przepisy z zakresu ochrony danych osobowych, które w szczególności mogą nie zapewniać dostatecznego poziomu ochrony. Pani/a dane zostaną przetransferowane przez serwis Facebook na jego serwery w celu stworzenia kopii zapasowej oraz w celach związanych z działalnością serwisu.

Zostałem/am poinformowany/a, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.