Czy tłumacz przysięgły w Warszawie może potwierdzić autentyczność tłumaczenia świadectwa szkolnego?

Tak, tłumacz przysięgły w Warszawie może potwierdzić autentyczność tłumaczenia świadectwa szkolnego. Na przykład, jeśli masz swój polski świadectwo szkolne i chcesz je przetłumaczyć na język angielski, możesz poprosić tłumacza przysięgłego w Warszawie, aby dokonał tłumaczenia. Tłumacz przysięgły po wykonaniu tłumaczenia zatwierdzi je swoim podpisem, pieczęcią i deklaracją, stwierdzając, że tłumaczenie jest autentyczne i zgodne z oryginałem. Dzięki temu zatwierdzeniu, dokument tłumaczenia uzyskuje oficjalny status i może zostać przedłożony w urzędach, szkołach czy instytucjach, które żądają autoryzowanego tłumaczenia dokumentów.