Dnia 25 czerwca w Zespole Szkół w Szczurowej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. W tym szczególnym czasie, ze względu na wciąż obowiązujący stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie zorganizowano tradycyjnej, uroczystej akademii dla wszystkich uczniów. W ustalonych terminach i w różnych salach, odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami, podczas których uczniom wydawane były świadectwa.

Pani Dyrektor Jolanta Gola-Styrna wręczyła nagrody książkowe, listy gratulacyjne i dyplomy, podsumowując osiągnięcia uczniów. Dyplomy i nagrody otrzymali również uczniowie klas branżowych, którzy w czasie trwania nauki zdalnej wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym online zorganizowanym przez Panią Dorotę Bolek.

Ze świadectwami w rękach uczniowie ruszyli na zasłużony wypoczynek, zwłaszcza od komputerów. Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Tekst i foto.: M. Borowiec